Bizden Haberler

Bu bölümde, XEMA Co. Ltd. firmasının, pratik ve hızlı domuz eti test kitini ve diğer ürünlerini tanıtmak amacıyla katıldığı/düzenlediği organizasyonlardan ve XEMA Co. Ltd. ile birlikte geliştirilen projelerden bahsedilmektedir. Öğrenmek istedikleriniz ve önerileriniz için lütfen Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. elektronik posta adresinden bizimle temas kurunuz.

Tübitak MAM

Tübitak MAM tarafından organize edilen 4. Uluslararası Gıda ve Beslenme Kongresine katıldık.

haber-1
 

XEMA Co. Ltd., ile birlikte, 12-14 Ekim 2011 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenen 4. Uluslararası Gıda ve Beslenme Kongresinde stand kurduk. Hem sektörün profesyonelleri hem de son kullanıcılar standa büyük ilgi gösterdiler.

CNR 2010

CNR 2010 Helal Gıda ve Sağlıklı Ürünler Fuarına katıldık.

haber-2
 

Xema Co. Ltd. World Halal Council (dünya Helal Konseyi) ve Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Derneği'nin desteğiyle düzenlenen CNR 2010 Helal Gıda vesağlıklı Ürünler Fuarına katıldı. Domuz Eti Test Çubuğu (Kiti) hem katılımcılar hem de Ulusal basın nezdinde büyük ilgi gördü.

Süt Test Kiti

Keçi Sütü ve Mamüllerindeki İnek Sütü mevcudiyetini ve oranlarını tespit eden test kiti üretildi.

XEMA Co. Ltd.,keçi sütü ve keçi sütü ile yapılan tüm ürünlerdeki, keçi sütü ve inek sütü oranlarını ayırt edebilen test kitini (ELISA) üretti. Rapid (pratik ve çabuk) tip kit üzerinde çalışmalar devam ediyor.